Profesjonalne szkolenia z zakresu makijażu permantnego

     Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz szkoleń z makijażu permanentnego zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

     Jeśli chcesz zmienić zawód, pracujesz w branży beauty ale marzysz o zmianie lub chcesz rozszerzyć swoją ofertę, posiadasz wyczucie estetyki i lubisz precyzyjne prace, to nasza oferta szkolenia z makijażu permanentnego skierowana jest właśnie do Ciebie. Na każdym szkoleniu zapewniamy materiały dydaktyczne, fartuszki do pracy, catering przekąskowy, ciepły posiłek w ciągu dnia, napoje zimne i ciepłe. Nasze zajęcia odbywają się jedynie w małych grupach z zachowaniem zasady, iż na każdą parę kursantów przypada jeden trener, który czuwa w trakcie pracy, aby zarówno kursantki jak i modelki czuły się bezpiecznie.

Wiemy jak ważny jest kontakt z trenerem po szkoleniu zatem zapewniamy, że żaden kursant nie zostanie pozostawiony bez odpowiedzi lub pomocy na początku swojej drogi.

Programy szkoleniowe dla początkujących oraz doszkolenia Master Class

SZKOLENIA PODSTAWOWE

Idealny rysunek wstępny

Szkolenie Idealny rysunek wstępny warsztatowe, jednodniowe, organizowane w małych grupach lub indywidualnie, dedykowane dla osób na każdym poziomie zaawansowania, które mają problem w trakcie wykonywania rysunku wstępnego, ale także dla kosmetyczek wykonujących hennę marokańską z tzw. architekturą brwi, mających problem z określeniem symetrii i kształtów dopasowanych do danej twarzy.

Brows Basic

Szkolenie makijaż permanentny brwi jest szkoleniem dwudniowym, dla osób początkujących i średniozaawansowanych, które mają problemy z techniką pracy lub zaległości w zakresie teoretycznym. Organizowane w grupach dwuosobowych lub indywidualnie. W planie szkolenia przewidziana jest teoria, trening rysunku wstępnego, praca na sztucznej skórce oraz jeden dzień praktyczny na modelkach. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe, dzięki czemu możesz spróbować pracy na różnych maszynach dostępnych na rynku, zanim dokonasz wyboru właściwego dla siebie.

Lips Basic

Szkolenie makijaż permanentny ust jest szkoleniem indywidualnym – jedno lub dwudniowe (opcja do wyboru) – przewidziane dla kursantów, którzy pracują już maszyną i opanowali pigmentację podstawową w zakresie brwi. Z uwagi na inny charakter oraz technikę pracy na ustach wymagamy już doświadczenia i obycia z pracą maszyną. W planie szkolenia w zależności od wyboru opcji zawiera się teoria, omówienie techniki pracy i doboru pigmentu, rysunek wstępny, praca na modelce lub modelkach. Szkolenie obejmuje naukę odpowiedniego konturowania oraz wypełnienia ust w taki sposób aby uzyskać naturalny efekt. Praca jednym kolorem.

Eyeliner Basic

Szkolenie indywidualne – jedno lub dwudniowe (opcja do wyboru) – przewidziane dla kursantów, którzy pracują już maszyną i opanowali pigmentację podstawową w zakresie brwi. Z uwagi na inny charakter oraz technikę pracy na powiekach wymagamy już doświadczenia i obycia z pracą maszyną. W planie szkolenia z zakresu makijażu permanentnego oczu w zależności od wybranej opcji zawiera się teoria, omówienie techniki pracy i doboru pigmentu, rysunek wstępny, nauka „trzymania oka” (odpowiednie napięcie powieki jest niezmiernie ważne) praca na modelkach. Szkolenie obejmuje pigmentację kreski w linii rzęs oraz kreski dekoracyjnej.

MASTER CLASS (doszkolenie dla osób już pigmentujących)

1

Ombre Eyebrows – Master Class

Trening jednodniowy dla osób zaawansowanych w celu doszkolenia techniki.
2

Ombre Eyebrows – Master Class

Trening jednodniowy dla osób zaawansowanych w celu doszkolenia techniki.
3

Butterfly Eyeliner – Master Class

Trening jednodniowy dla osób zaawansowanych w celu doszkolenia techniki.

Kalendarz szkoleń na rok 2019/2020

10-12.03.20
Brows Basic
Szczecin
30.11-1.12.19
Master Trainer z Markiem Wendreńskim
Szczecin
16.12.19
Perfect Brows Master Class
Szczecin
WYPRZEDANE
3-5.01.20
Brows Basic
Szczecin
10.01.20
Zagadki koloru z Pawłem Pawłowskim
Szczecin
WYPRZEDANE
11.01.20
Zagadki koloru z Pawłem Pawłowskim
Szczecin
18.01.20
Idealny rysunek wstępny
Warszawa
25.01.20
Master of Social Media z Markiem Wendreńskim
Szczecin
1.02.20
Pigment Off Remover
Szczecin
3.02.20
Idealny rysunek wstępny
Szczecin
17-18.02.20
Lips Basic
Szczecin
22.02.20
Pigment Off Remover
Gdańsk
28.02-2.03.20
Mikropigmentacja skóry głowy z Agnieszką Tarasiuk
Szczecin
14.03.20
Pigment Off Remover
Szczecin
21.03.20
Idealny rysunek wstępny
Ingolstadt (Niemcy)
22-23.03.20
Perfect Brows & Lips Master Class
Ingolstadt (Niemcy)

Zapraszam do współpracy

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz planami szkoleniowymi zapraszam do kontaktu, przekażemy wszelkie niezbędne informacje.

Nie ma odpowiadającego Tobie terminu w moim kalendarzu? Napisz do mnie.

Szkolenia mikropigmentacja